Tvorba webových stránek

Pokud Vás mé práce osloví a máte zájem o vytvoření webových stránek, flash animací nebo jen grafiky pro potřeby vaší firemní propagace či SEO optimalizace k získání zákazníků.

Neváhejte mě kontaktovat s nabídkou spolupráce spolupracuji formou (HPP,DPP,DPČ)

Budu rád, když se na mne obrátíte s dotazem, jak Vám mohu pomoci více zviditelnit Vaší firmu. Ať už na webu díky vytvoření nových webových stránek, nebo optimalizací stávajících webových stránek, tak Vám rád poradím jakou formou propagovat Vaší firmu, vymyslím grafiku a reklamní kampaň šitou na míru, kde vypracují grafické návrhy od vizitek, logotypu, bannerů až po tvorbu internetových obchodů nebo Vám poradím jak cílit reklamní letákovou kampaň s vypracováním grafického návrhu pro dosažení uspokojivých výsledku zvýšením poptávky ve vaše regionu.

POSTUP PŘI TVORBĚ WEBOVÝCH STRÁNEK

KONZULTACE PŘED ZAHÁJENÍM TVORBY WEBOVÝCH STRÁNEK

Zjištění potřeb zákazníka a převzetí základních podkladů pro budoucí web stránky (tj. texty, fotografie, obrázky, pokud zákazník má přístupy k FTP a MySQL potřebných k vybudování nových www stránek). Zde si zákazník řekne, jak si představuje, aby webové stránky vypadaly a co by měly obsahovat. Společně navrhneme skicu a strukturu, menu webových stránek.

GRAFICKÝ NÁVRH WEBOVÝCH STRÁNEK

Navržení grafického návrhu, dle dodaných podkladů zákazníkem, jeho představě, či doporučení na jiné webové stránky u kterých se inspiroval vzhledem, designem nebo strukturou webu.

PROGRAMOVÁNÍ A TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Po schválení grafického návrhu webových stránek a převedení do kódu. S využití (X)HTML, JavaScript, Flash, CSS, PHP, MySql databáze. Je návrh opět předložen zákazníkovi. Zákazník již v této fázi vidí plně funkční webové stránky, které budou na webu prezentovat jeho firmu, opět se vyjádří a navrhne změny.

UMÍSTĚNÍ WEBU NA VAŠÍ DOMÉNU NA INTERNETU

Po vytvoření www stránek je potřeba je umístit na internet. K tomu slouží hostingové servery, které Vám zajistí že vaše stránky poběží. Hosting si může klient zajistit sám nebo o to může požádat a já mu navrhnu nejvhodnější variantu server hostingu pro jeho potřeby.

REGISTRACE DO INTERNETOVÝCH VYHLEDÁVAČŮ

Mít vyhotovené webové stránky je jedna věc a být viděn na internetu je věc druhá. Proto jsou stránky zaregistrované na předních českých vyhledávačích (atlascentrumseznamgooglebing).

SERVIS WEBOVÝCH STRÁNEK

Když už jsou stránky kompletně hotové a jsou umístěny na hostingu, je třeba je aktualizovat. Jsou zde dvě možnosti, a to buď se klient ozve a já je aktualizuji, nebo je tu druhá možnost, že si je klient aktualizuje sám bez nutností znalostí programování přes formuláře. Jedná se o vytvořené administrační rozhraní na straně serveru, kde jsou webové stránky umístěné.

REDESIGN VAŠÍCH STÁVAJÍCÍCH WEBOVÝCH STRÁNEK

Po nějakém čase jsou webové stránky okoukané a svou technologii zastaralé je potřeba jim změnit design. Po dohodě s klientem je možnost vytvoření nového kabátku při tvorbě webových stránky a jsou kompletně předělány.

Kontaktujte mě:

gsm: +420 723 910 451
email: AZARETH1@seznam.cz