SEO optimalizace

SEO optimalizace ode mě pro Vás !

SEO optimalizaci, nebo chcete-li přizpůsobování webových stránek požadavkům vyhledávačů, se profesionálně věnuji řadu let. SEO optimalizace provádím na vysoce profesionální úrovni s aplikací vlastních analytických a systémových nástrojů. Disponujeme nejen řadou vlastních analytických aplikací, zaručujících dlouhodobé výsledky, ale i aplikacemi, sledujícími vývoj požadavků vyhledávačů !

Jak SEO optimalizace probíhá?

provedeme SEO analýzu současného stavu webu a stanovíme rozsah prací, který je nutné při SEO optimalizaci uskutečnit
odstraníme zjištěné nedostatky a aplikujeme správné parametry
pravidelně zjišťujeme posun webů vůči konkurenci a provádíme potřebné korekce
po provedení SEO optimalizace, na základě zjištěných skutečností, web upravujeme do finálního stavu tak, aby výsledky SEO optimalizace byly co nejlepší
po ukončení hlavních prací se nadále aktivně podílíme na vylepšování webu a provádíme úpravy s ohledem na měnící se požadavky vyhledávačů, případně jiných technických prvků
s předstihem zjišťujeme trendy vyhledávačů a včas reagujeme na případné změny
Je nutné si uvědomit, že pakliže se SEO optimalizace neprovádí povolenou cestou,  stává se dlouhodobým a rozsáhlým procesem. Ubezpečujeme vás, že pokud zvolíte legální cestu, budou výsledky SEO optimalizace později než většina klientů požaduje (1 – 3 měsíce), ale za to bude váš web ve vyhledávačích stálý a s legálním statutem.
Některé zde uvedené postupy se mohou lišit s ohledem na obsah zvolené služby!
Důsledky nepovolené SEO optimalizace
Před touto formou SEO optimalizace musíme jednoznačně varovat ! Pakliže ji požadujete, jste na špatné adrese ! Důsledky takovéto formy „optimalizace“ mohou být neopravitelné !
Mnoho firem používá prostředků pro zviditelnění, které jsou v rozporu s obecnými pravidly vyhledávačů, čímž sice mohou urychlit výsledky, ale pakliže si tohoto počínání vyhledávací roboti všimnou, máte smůlu ! A to pravděpodobně na dlouhou dobu. Takovéto„rychlé“ výsledky jsou navíc značně nestabilní a v konečném důsledku budete jistě litovat.
POZOR !
Důkladně zvažte, komu SEO optimalizaci svěříte ! Škody mohou být nezvratné !
Jste na SEO optimalizaci připraveni ?
Pokud jste se dočetli až sem, gratulujeme! Pravděpodobně to se SEO optimalizací myslíte vážně. Naší povinností je vás upozornit, že SEO optimalizace je mocný a pokrokový nástroj, který vám pravděpodobně přivede hodně nových zákazníků. Je nezbytné si to uvědomit. Mnoho našich klientů se několik týdnů po provedení SEO optimalizace začalo potýkat s nárustem zakázek, které nezvládali realizovat. I s tím je potřeba počítat !